Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна намагатиметься уникнути запровадженого Трампом мита на алюміній і сталь

Ведуться переговори з українськими виробниками металу та урядом США.

Україна докладе усіх зусиль, аби указ президента США Дональда Трампа про ввізне мито на алюміній і сталь не торкнувся України.

Про це на сторінці у Facebook повідомила заступниця міністра економічного розвитку та торгівлі Наталія Микольська.

"Уряд України вживає всіх заходів щоб продукція походженням з України була виключена з-під дії запроваджених США заходів. Ми віримо, що українська продукція, для якої американський ринок є традиційним, не є загрозою національній безпеці США", - зазначила Микольська.

Щодо запроваджених США спеціальних мит на вироби зі сталі та алюмінію. Уряд України вживає всіх заходів щоб продукція п...

Опубліковано Nataliya Mykolska 9 березень 2018 р.

Вона додала, що міністерство постійно перебуває на зв'язку з урядом США з приводу цього питання і проводить переговори з українськими виробниками металу. 

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп у четвер, 8 березня, підписав укази, які запроваджують 25-відсоткове мито на імпорт сталі та 10-відсоткові ввізні мита для імпортного алюмінію. 

ВідеоТрамп підписав митний указ, який призакриває двері для української сталі у США

Президент США підписав указ про затвердження імпортних мит на сталь та алюміній – 25% та 10% відповідно. Не стосується це лише Канади та Мексики. У Білому Домі пояснюють, такий крок пов’язаний начебто із потребами національної безпеки США. Різко відреагували на американські нововведення у Євросоюзі. Вимагають скасувати указ.

Трамп підписав митний указ, який призакриває двері для української сталі у США

Південна Корея, Китай та Японія заявили про негативні наслідки запровадження Трампом мита на алюміній і сталь, які ввозитимуться у Штати. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції