"Україна понад усе". Захарова назвала Супрун "міністром освіти" і звинуватила у націоналізмі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За деякий час посада була виправлена.

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова назвала виконувачку обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун "адептом націоналізму", переплутавши її посаду.

Про це російська дипломатка написала на своїй сторінці у Facebook.

"Міністр освіти України факт свого голосування супроводила хештегом "Україна понад усе". Чи то неосвічена чи адепт націоналізму як способу управління сучасної України. Такий "хештег" в 30-ті вже мав поширення в Німеччині і призвів до видалення мільйонів користувачів планети Земля", - зазначила вона.

захарова переплутала міністрів

Зазначимо, за 15 хвилин Захарова таки зрозуміла, що помилилася і виправила "міністр освіти" на "міністр охорони здоров’я".

Министр здравоохранения Украины факт своего голосования сопроводила хэштегом «Украина превыше всего». То ли...

Опубликовано Марией Захаровой Воскресенье, 21 апреля 2019 г.

Нагадаємо, раніше представник МЗС Росії Марія Захарова у відповідь на заяви британської влади у справі отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля звинуватила Великобританію у злочинах колоніальної епохи, зокрема у вивозі рабів з Африки, придушенні повстань за допомогою хімічної зброї, геноцидах.

Після цього Захарова навела цитату, якої не існує, колишнього прем'єра Великої Британії Маргарет Тетчер як приклад "русофобії".

"У листопаді 1991 р. у своїй промові у Х'юстоні екс-прем'єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер заявила, що "за оцінками світового співтовариства, економічно доцільно проживання на території Росії лише 15 млн людей", - сказала вона.

Користувачі під дописом зазначили, що Тетчер такого не казала - подібної цитати немає у жодних офіційних документах. Крім того, британський прем'єр взагалі не виголошувала промову у Х'юстоні 1991-го року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції