Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна разом із 37 країнами закликали генсека ООН допомогти звільненню Сенцова

У листі наголошується на важливості ролі ООН у звільненні українських бранців Кремля.

Україна передала офіційного листа від імені 38 країн генеральному секретареві ООН перед його візитом до Росії із проханням надати сприяння у звільненні з російського полону Олега Сенцова та всіх інших політичних заручників Кремля.

Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, - пише Укрінформ.

Серед списку держав - країн Євросоюзу, США, Туреччини, Грузії, Молдови, Австралії, Канади, Ісландії, Ліхтенштейну та Швейцарії.

"Сьогодні виповнюється рівно місяць, як голодує Олег Сенцов, і, як ми знаємо, ближчими днями Генсек ООН планує відвідати Росію. Розраховуємо, що це питання буде порушене під час зустрічей з російською стороною", - зауважив Єльченко.

У листі наголошується на важливості ролі ООН у звільненні українських бранців Кремля та міститься заклик до керівництва Організації Об'єднаних Націй щодо подальшого сприяння в цьому процесі.

ВідеоВолодимир Зеленський висловив підтримку Олегу Сенцову

32-й день голодує український бранець Кремля Олег Сенцов. Режисери й актори, митці й спортсмени долучилися до проекту ТСН на підтримку незаконно ув'язненого. Сьогодні слово Володимиру Зеленському.

Володимир Зеленський висловив підтримку Олегу Сенцову

Нагадаємо, у четвер, 14 червня, у день початку Чемпіонату світу з футболу у Росії Європейський парламент проводить дебати щодо порушення прав людини у Росії. Саме цього дня минув рівно місяць, як Олег Сенцов розпочав голодування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції