Україна співпрацюватиме з Сингапуром для покращення захисту від кібератак РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з сингапурським колегою.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков 29 жовтня домовився з главою МВС Сингапуру К. Шанмугамом про співпрацю підрозділів кіберполіції обох країн.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Аваков та  Шанмугам під час зустрічі у Сингапурі обговорили гібридні загрози та тенденцію розвитку кіберзлочинів.

Глава українського МВС підкреслив, що Україна і Сингапур перебувають в схожих ситуаціях, тобто мають великого сусіда із схожим культурним і мовним контекстом.

"Але вас не атакують так, як Україну. На жаль, за 5 років ми отримали величезний досвід протидії кібератакам в тому числі. І це дуже правильно, що ви ретельно готуєтеся до можливих загроз, починаючи від фішингових атак і закінчуючи розповсюдженням фейк ньюз і втручанням в роботу держустанов", - сказав Аваков.

Врешті сторони підписали спільну заяву про поглиблену співпрацю в сфері безпеки і домовилися обмінюватися досвідом в сфері національної безпеки з метою боротьби з тероризмом, транснаціональною організованою злочинністю, кіберзлочинами та торгівлею людьми.

Нагадаємо, нещодавно низка ЗМІ повідомили, що у ЄС розпочали обговорення нових санкцій проти РФ через численні кібератаки.

ВідеоГРУ неодноразово здійснювало кібератаки проти латвійських держорганів

Про це заявило тамтешнє бюро із питань захисту конституції. Атакувало російське ГРУ оборонний сектор, приватні компанії та ЗМІ. Шпигуни із сусідньої держави нібито використовували метод фішингу - розсилали листи, які містили шпигунську програму. 

ГРУ неодноразово здійснювало кібератаки проти латвійських держорганів

Залиште свій коментар

Вибір редакції