Україна, США та Туреччина: росіяни розповіли, кого вважають головними ворогами

На тлі цього, у росіян з'явились неочікувані дружні відносини із Сирією

У Росії провели опитування серед населення та запитали, кого вони вважають головними ворогами. Опитування, присвячене ставленню росіян до інших країн, проводив "Левада –центр", пишуть "Ведомости".

Згідно з результатами опитування, 72% росіян вважають основним ворогом США. В загальному, ставлення до цієї країни у росіян помітно не змінилось – раніше цей показник становив 70%.

На другому місці, за показником ворожості жителів РФ, розташувалась Україна – 48% росіян вороже налаштовані проти нашої країни. Це на 11% більше, ніж у 2015 році.

І 29% жителів Росії вважають ворогом №3 Туреччину, при тому, що у 2015 році так думали лише 1% росіян.

При цьому, вороже у РФ налаштовані і проти ЄС – 62% респондентів і лише 24% росіян "за" членство РФ у ЄС. У той час, як у 2009 році таку ідею підтримували 53%.

Дружніми країнами росіяни вважають Білорусь – 50% опитаних, Казахстан – 39% та Китай – 34%. У Росії збільшилась також кількість прихильників Сирії, як дружньої країни – 10%, тоді як у минулому році такої думки дотримувались лише 2% росіян.

Нагадаємо, у РФ прихильники "путінської більшості" впевнені, що Путін зможе забезпечити розвиток Росії і в майбутньому. У політичному образі президента Путіна представників "путінської більшості" найбільше приваблюють такі якості як досвідченість, енергійність, рішучість і сила волі. Також ними зазначається те, що Путін виступає як справжній лідер, здатний повести за собою людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: