Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна у Радбезі ООН заявила, що організація нічого не зробила для зупинки окупації Криму

Україна неодноразово виступала з критикою щодо недостатньої активності ООН.

Україна закликала ООН своєчасно реагувати на конфлікти у світі з метою їх локалізації та упередження росту насильства й порушень прав людини.

Про це заявив на засіданні Ради Безпеки ООН заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, - пише Укрінформ.

Представник України нагадав, що 1994 року ООН не спромоглася упередити геноцид в Руанді.

"Нічого не зробили для того, щоб зупинити окупацію Криму і військову агресію Росії", - заявив заступник міністра закордонних справ України.

Відео Генсек ООН Антоніо Гутерреш зустрівся з вищим керівництвом України

Україна неодноразово виступала з критикою щодо недостатньої активності ООН за часів генерального секретаря Пан Гі Муна, а також блокування роботи Ради Безпеки ООН одним із її постійних членів у зв'язку зі збройною окупацією Росією української суверенної території.

Фотогалерея Допомога майже 3 млн українцям на Донбасі і реформи: про що говорили генсек ООН Гутерреш і Порошенко (7 фото)

Україна працює над рядом ініціатив до наступної сесії Генеральної асамблеї ООН, зокрема, щодо деокупації Криму.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

"Що стосується Криму: мова йде про нові ідеї з деокупації Криму з використанням вже існуючих міжнародних і санкційних механізмів для того, щоб все-таки Крим повернути в лоно українського суверенітету. Ми зараз готуємося до сесії Генеральної асамблеї ООН. Україна вийде з певними ініціативами в рамках ООН, конкретно, які будуть стосуватися Криму, в частині його деокупації", - сказав Єлісєєв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції