Україна закликала КНДР припинити провокації із запуском ракет

Чергове ракетне випробування відбулося у п'ятницю вранці.

Україна засудила черговий запуск міжконтинентальної балістичної ракети, який здійснила КНДР 15 вересня.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ.

"Україна рішуче засуджує такі дії північнокорейської влади та закликає негайно припинити подібні провокації, повністю позбутися ракетної та ядерної програм, а також відновити діалог зі світовою спільнотою заради комплексного вирішення питань безпеки та економічного розвитку", - наголосили у міністерстві.

Черговий запуск балістичної ракети, на думку МЗС, засвідчив систематичне ігнорування Пхеньяном відповідних резолюцій РБ ООН та продовження агресивної політики.

У відомстві наголосили, що дії КНДР загрожують миру і стабільності не лише у регіональному, але й у світовому вимірах.

Нагадаємо, балістична ракета, яку Північна Корея випустила у п'ятницю вранці, пролетіла над територією Японії. Про це повідомив офіційний представник японського кабінету міністрів Йосігіде Суга За його словами, КНДР запустила ракету о 6.57 ранку за японським часом (0.57 за Києвом), вона пролетіла над японським островом Хоккайдо і за дев'ять хвилин впала у Тихий океан на відстані у 2000 км на схід від мису Ерімо.

3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили світове співтовариство відреагувати. 

ВідеоДев’ятий пакет санкцій проти КНДР ухвалили у Раді безпеки ООН

Залиште свій коментар