Українці посіли третє місце за кількістю біженців у США - The Washington Post

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У 2019 році кількість біженців-українців у США склала 4 451 осіб.

У 2019 українці опинилися на третьому місці серед біженців у США, після громадян Конго і М'янми, повідомляє The Washington Post.

Кількість біженців-українців у США за цей період склала 4 451, це - 15% від загального числа осіб, які попросили притулку. У 2016 році українці становили 3% всіх біженців.

Видання зазначає, що Україна не реєструється в оцінках ООН з глобальної кризи біженців. При цьому акцентує, що до змін демографічного складу мігрантів могла призвести політика адміністрації президента США Дональда Трампа.

Повідомляється, що в 2019 році з проханням про політичний притулок у США українців прибуло у 8 разів більше, ніж сирійців, у 4 рази більше, ніж афганців і в 12 разів більше, ніж суданців.

"Це безпрецедентно і демонструє відхід від історичного спрямування програми на основі потреб і загроз, - каже Незенін Еш, віце-президент Міжнародного комітету біженців. - Стратегія адміністрації не відкриває доступ для найбільш вразливих категорій біженців".

Відео Зовсім не 52 мільйони: чому скорочується кількість населення України

37 мільйонів 289 тисяч. Саме стільки людей проживає в Україні за даними, які озвучив міністр Дмитро Дубілет. Мінус 15 мільйонів за 28 років незалежності. Чому населення України скорочується та на що впливають ці цифри - "Сніданок" дізнався в економіста.   

Зовсім не 52 мільйони: чому скорочується кількість населення України

Більшість українців, які прибувають до США як політичні біженці, не тікають від війни, а використовують можливості надані законодавством США для репресованих категорій громадян в колишньому СРСР.

Відома поправка Лотенберг, введена в США в 1989 році, регулярно оновлює свою дію досі, надаючи громадам, які зазнають утисків, можливості для полегшення в'їзду до США.

23 січня 2020 року Кабмін оприлюднив результати перепису населення України. Станом на 1 грудня 2019 року кількість громадян України становила 37,29 млн людей. 

За результатами оцінки чисельності населення, зараз в Україні 20,01 млн жінок та 17,28 млн чоловіків.  В Києві проживає 3,7 млн людей.

За останні 10 років з України виїхали на заробітки майже 4 млн громадян. Назад вони не повернулися і продовжують жити за кордоном. 

Відео 37 мільйонів: міністр Дмитро Дубілет - про оцінку чисельності населення України

Просто зараз у "Сніданку" тема, яка підірвала наші уявлення про те, скільки ж таки українців насправді.  Для проведення перепису українців, як ми знаємо, використали нетрадиційні методи. У результаті отримали цифру – 37 мільйонів жителів України.  Як так вийшло – зараз обговоримо з міністром Дмитром Дубілетом.

37 мільйонів: міністр Дмитро Дубілет - про оцінку чисельності населення України

Залиште свій коментар

Вибір редакції