Українці в Японії розповіли, як пережили потужний землетрус

Найбільше відкриття – поведінка самих японців.

Землетрус у Японії відчули на собі й українці, які перебувають у цій країні. Вони говорять, що пережили, м'яко кажучи, не найприємніші миті свого життя, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Токіо Назарій Шкурупій прокинувся о 6:00 ранку від будильника, якого не ставив – це на телефон прийшло оповіщення про землетрус. Уже за кілька секунд під ногами задрижала підлога – і це за 300 км від епіцентру стихії. Моторошними називає ці миттєвості й українка Олена Мінітч, яка приїхала до Японії у справах. А потім – години невизначеності в очікуванні можливих нових поштовхів і загрози цунамі.

Сейсмологи попереджають, що небезпека повторних землетрусів зберігатиметься принаймні тиждень. Українку Катерину Кот вразило, як до небезпеки ставляться японці – вони мають відпрацьовані майже до автоматизму заходи безпеки. Навіть діти використовують спеціальні засоби захисту. Країна аж ніяк не паралізована панікою – вона продовжує жити своїм звичайним життям, складовою котрого є висока сейсмологічна небезпека. І хоч напруження відчувається, люди привчилися давати собі з цим раду.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

ВідеоПоштовхи силою у понад сім балів : свідки землетрусу в Японії розповіли про пережите

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: