Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екзотичні острови на Карибах скасували візи для українців

Україна та Сент-Кіттс і Невіс уклали угоду про взаємне скасування віз.

Україна уклала Угоду про взаємне скасування віз з Сент-Кіттс і Невіс, що у Карибському морі.

Про це повідомляє офіційний сайт МЗС.

Так, у четвер, 22 вересня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся зі своїм колегою з Федерації Святого Крістофера (Сент-Кіттс) і Невіс Марком Брентлі. Вони уклали Угоду між Україною та Сент-Кіттс і Невіс про взаємне скасування візових вимог. Це відбулося у рамках 71-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Передбачається, що громадяни України та Федерації Святого Кристофера (Сент-Кіттс) і Невісу, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати строком до 90 днів без віз на територіях, відповідно до угоди.

Зазначимо, Федерація Сент-Кіттс і Невіс - держава в східній частині Карибського моря, яка складається з двох островів - Сент-Кіттса і Невіса.

Сент-Кіттс і Невіс
Сент-Кіттс і Невіс розташований поблизу Домінікани та Куби.

Нагадаємо, раніше Канада відмовила Україні у безвізовому режимі. "Наразі Україна не досягла критеріїв, які Канада використовує для оцінки придатності для звільнення від віз. Як наслідок, міністерство не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України", - заявив урядовець.

Залиште свій коментар

Вибір редакції