Українці зможуть працювати в Ізраїлі нарівні з місцевими: Рада ратифікувала відповідну угоду

Угоду з Ізраїлем підписали ще в червні 2016 року.

У середу, 16 листопада, Верховна Рада України ратифікувала угоду про тимчасове працевлаштування українців у Ізраїлі, щоправда, в окремих галузях.

Відповідно, українські робітники зможуть працювати з ізраїльтянами на рівних умовах, зокрема, будуть застраховані від нещасних випадків. Про це повідомила Людмила Денисова, керівник комітету ВР з питань соцполітики, передає Інтерфакс.

Денисова також повідомила, що в рамках угоди, підписаної ще 7 червня 2016 року, створять некомерційне агентство з працевлаштування. Воно "буде допомагати влаштовуватися на роботу в Ізраїлі нашим працівникам", — зазначила керівник комітету.

Додамо, що за законопроект №0108 "Про ратифікацію угоди Кабінетом міністрів України та урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль" проголосувало 242 нардепи.

Узагалі угода передбачає забезпечення правового і прозорого відбору українців на роботу в Ізраїлі.

Експерт із працевлаштування розказала про особливості роботи за кордоном

Наша гостя – експерт із працевлаштування Тетяна Пашкіна знає, наскільки небезпечною для українців може бути робота в інших країнах, до чого варто готуватися тим, хто тільки планує виїхати та які пропонують нашим людям угорські працедавці, які офіційно запрошують на роботу українців.

 

Нагадаємо, не так давно Головний союз промисловості Чехії закликав компенсувати нестачу власних робітників українцями.

У серпні Торгова палата Чехії запустила програму працевлаштування українців. Щорічно планують наймати до 5 тисяч українських спеціалістів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: