Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українців назвали причетними до нової схеми наркотрафіку в Атлантичному океані

Наркотик перевозили на кількох кораблях.

Поліція Іспанії та Португалії відзвітувала про масштабну антинаркотичну операцію. На кораблях в Атлантиці вилучили понад три тонни кокаїну вартістю сто мільйонів євро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В рамках цієї справи заарештували 11 людей, зокрема і 8 громадян України. Це моряки одного із суден, що перевозило наркотики.

ВідеоПід час масштабної антинаркотичної операції в Атлантиці затримали вісьмох українців

Кокаїнова справа з українським слідом - правоохоронці Іспанії та Португалії відзвітували про масштабну антинаркотичну операцію. На кораблях в Атлантиці вилучили понад три тонни кокаїну на сто мільйонів євро. В рамках цієї справи заарештували 11 людей, зокрема, і вісьмох громадян України. Це моряки одного із суден, що перевозило наркотики. 

Під час масштабної антинаркотичної операції в Атлантиці затримали вісьмох українців

Наших співвітчизників узяли під варту на три місяці, адвоката їм забезпечили, слідство триває. В іспанській та португальській поліції кажуть, що розкрили схему, за якою вантажні судна переправляли кокаїн до Європи, перевантажуючи його у морі на менші кораблі.

Раніше заступник начальника управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС Олександр Хом'як розповів, що екіпаж складався з 11 осіб, з них 8 громадян України, і по одному громадянину Грузії, Нідерландів та Франції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції