Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українців змушували до роботи на підпільних тютюнових фабриках в Польщі і Болгарії - ДПСУ

Українців змушували до роботи на підпільних тютюнових фабриках в Польщі і Болгарії - ДПСУ

Рейди з викриття нелегальних виробництв проводили міжнародні групи правоохоронців.

На підпільних тютюнових фабриках у Польщі та Болгарії українські прикордонники спільно з міжнародною групою правоохоронців виявили громадян України, яких "примусово залучено до виробництва сигарет"

Про це повідомляють в Державній прикордонній службі України.

За їхньою інформацією польське виробництво було викрите в районі міста Катовіце. Тут діяла спільна міжнародна група в складі прикордонників з України, польського підрозділу CBSP, оперативного підрозділу митниці Литви та за підтримки Європолу. На фабриці виготовляли фальсифікат під виглядом відомого світового тютюнового бренду. Під час операції правоохоронці затримали організатора оборудки – громадянина Польщі. Також на фабриці виявили 11 громадян України. У ДПСУ наголошують, що їх було "примусово залучено до виробництва сигарет".

А на території Болгарії виробництво розташовувалося в регіоні Пловдив. Тут діяли оперативники Південного регіонального управління Держприкордонслужби України у взаємодії із співробітниками УБОЗ МВС Молдови, УБОЗ МВС Болгарії та Європолу. На місці затримано трьох організаторів протиправної діяльності, які є громадянами Болгарії, а також сімох громадян України та одного громадянина Молдови, які "також примусово утримувалися як працівники".

Залиште свій коментар

Вибір редакції