Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українця Самаріна, який видавав себе за школяра у США, засудили до ув'язнення та депортації

Термін ув'язнення плавучий.

У справі українця Артура Самаріна, якого в Америці давно називають "талановитий шахрай", винесли вердикт, йдеться у ТСН.16:45.

Суд приговорив Самаріна до ув'язнення від 11 з половиною до 23 місяців тюрми - залежно від поведінки у виправному закладі. Це покарання за статеві стосунки з неповнолітньою. Термін тюремного ув'язнення плавучий і теоретично, з огляду на те, що Самарін перебуває в тюрмі вже 9 місяців, він може вийти з місцевої тюрми за 2 місяці, але ще 2 місяці потому має перебувати у федеральній тюрмі - за шахрайство з незаконним перебуванням в країні.

Також українцю присудили штраф у 44 тисячі доларів, 7 років під наглядом та депортацію. Захисники засудженого кажуть, що він не оскаржуватиме депортацію та сам хоче поїхати додому. 

За цей рік це щонайменше 20-те засідання у його справі. Спершу українець не визнавав себе винним ані в підробці документів, ані в стосунках з неповнолітньою дівчиною. Але з кінця цього літа Самарін почав співпрацювати зі слідством.

Відео У США суд виніс вердикт українцю Артуру Самаріну

Спершу визнав, що порушив імміграційне законодавство, коли вирішив залишитися у Гарісбурзі і видавати себе за школяра. Далі - називався іменем родини, яка погодилася прихистити хлопця. Сімейство Поттсів стверджувало, не отримали від такої оборудки ні копійки зиску, але пізніше слідчі довели: вони отримували дотації та податкові кредити, коли вказували Самаріна своїм утриманцем. Пізніше хлопець зізнався і у тому, що мав близькі стосунки із 15-річною дівчиною, яка була впевнена, що зустрічається зі старшокласником.

Нагадаємо, Артур Самарін - український студент родом з Херсонщини, приїхав до США 5 років тому за програмою Work and Travel. Знайшов родину Поттсів, яка прихистила його і дала своє прізвище, він навіть називав Поттсів мамою і татом. Вони ж і допомогли йому піти у школу. Поттси жили разом з Самаріним до початку 2016 року, допоки самі не донесли на хлопця в ФБР. Під час навчання Самарін показував видатні результати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції