Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польські прикордонники затримали українця, який був у міжнародному розшуку п'ять років

Його підозрюють у шахрайстві.

На польському пункті пропуску "Корчова", що південному-сході країни, у вівторок, 12 листопада, прикордонники затримали українця, який був у міжнародному розшуку п'ять років. Він підозрюється у шахрайстві та підробці документів для отримання американських віз.

По це заявила речниця Бещадського відділу прикордонної служби Польщі Ельжбета Пікор, передає "Укрінформ".

За її словами, 49-річного чоловіка затримали о четвертій ранку під час спроби перетину кордону. Вона зауважила, що американські правоохоронці вже п’ять років розшукують цього громадянина.

Подальшу долю затриманого вирішуватиме суд. Пікор додала, що це може бути суд в Перемишлі або Ярославі Підкарпатського воєводства.

До слова, "червона" нота означає найвищий рівень міжнародного розшуку і свідчить про те, що розшукувана особа є небезпечним злочинцем.

Нагадаємо, на прикордонному пункті Дорогуск за запитом Російської Федерації затримали Ігоря Мазура, співробітника секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини, заступника голови УНА-УНСО та ветерана АТО. 

Причина - участь у складі збройного формування у бойових зіткненнях з федеральними силами на території Чечні. "Внаслідок цього загинули і були важко травмовані декілька російських військовослужбовців. У зв’язку з наведеним фактом МВС України негайно привернуло увагу Генерального секретаріату Інтерполу про чергову спробу Російської Федерації неправомірно використати канали та інструменти Інтерполу для політично вмотивованих переслідувань громадян України", - зазначив міністр Арсен Аваков. 

Тим часом затримання поляками Мазура викликало хвилю негативної реакції у соцмережах. Вже 10 листопада Ігоря Мазура передали на поруки Генеральному консулу України. На час очікування та розгляду екстрадиційного запиту Мазур буде проживати в Генеральному консульстві.

 

Відео В українському бюро Інтерполу прокоментували ситуацію довкола затриманого у Польщі Ігоря Мазура

У міжнародний розшук Мазура оголосили росіяни, бо закидають йому участь у боях у Грозному під час Першої чеченської війни. За такими самими звинуваченнями свого часу затримали й засудили в Росії Миколу Карпюка та Станіслава Клиха, які ніколи не були в столиці Чечні.  

В українському бюро Інтерполу прокоментували ситуацію довкола затриманого у Польщі Ігоря Мазура

Залиште свій коментар

Вибір редакції