Українцям розповіли, як поводитися при режимі надзвичайного стану в Туреччині

Він триватиме мінімум до середини осені.

У Туреччині запроваджено надзвичайний стан. Це рішення уряду більшістю голосів підтримав парламент, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Принаймні на три місяці країна призупиняє на своїй території дію європейської конвенції із прав людини. Влада отримала право обмежувати пересування осіб і проведення масових демонстрацій.

У Туреччині призупинили дію Європейської конвенції із прав людини

Українське посольство радить нашим співвітчизникам  уникати місць проведення мітингів, не затримуватися у транспортних вузлах і завжди мати при собі документи. Турецьке МЗС ще має оприлюднити окремі рекомендації для іноземців. В уряді вже заявили, що на час надзвичайного стану - поки на три місяці - країна призупиняє на своїй території дію європейської конвенції із прав людини. Ердоган знову обіцяє повернути смертну кару для заколотників.

Втім у неділю в Стамбулі має відбутися масовий мітинг на підтримку чинної влади. До того ж, проїзд у громадському транспорті до кінця тижня зробили безкоштовним. Після суботньої спроби військового перевороту у Туреччині покарали 50 тисяч людей – майже половину з них заарештували, решту звільнили з роботи. Президент Ердоган, який у ніч заколоту закликав усіх турків вийти на вулиці та боротися за демократію, проанонсував і повернення смертної кари – але поки що, як пише турецька преса, не може вмовити на це урядовців.

Як поводитися в Туреччині за умов надзвичайного стану іноземцям - обіцяють пояснити в окремому документі. Але українські дипломати вже порадили нашим співвітчизникам у цій країні уникати масових заходів, не затримуватися у транспортних вузлах і завжди мати при собі документи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: