Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україні варто підірвати Кримський міст - Washington Examiner

За словами автора колонки, Кримський міст є посяганням на авторитет України як нації.

У вівторок, 15 травня, президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. Довжина моста становить 19 кілометрів, а вартість – майже 228 мільярдів рублів.

В Україні різко розкритикували дії Росії. Зокрема, українські дипломати нагадали, що міст був побудований на окупованій території. При цьому будівництво негативно впливає на довкілля, судноплавство і рибальство.

Фотогалерея Десятки КамАЗів і Путін-далекобійник. Як відкривали міст до окупованого Криму (13 фото)

На думку колумніста видання Washington Examiner Тома Рогана, Україна просто мусить підірвати Кримський міст. За його словами, він є обурливим посяганням на авторитет України як нації.

"Звичайно, з точки зору Путіна, цей міст є всім. Він вартував уряду Росії банкрутства, але надає Путіну офіційне фізичне та психологічне присвоєння території України", - підкреслює автор.

А тому Україні варто застосувати власні повітряні сили для того, щоб, якщо не зруйнувати міст, то хоча б зробити його тимчасово не придатним для використання. Автор вважає, що, зважаючи на урочистість та помпезність його відкриття, численну кількість уваги з боку російської пропагандистської машини, авіаудар по мосту стане вагомою відповіддю націоналістичним амбіціям Путіна. За його словами, такі дії з боку України чітко би продемонстрували Москві, що Київ не збирається приймати таку формалізацію "крадіжки території", та зробить це у винятково такий спосіб, який розуміє Росія.

Колумніст зазначає, що звичайно Путін не залишить подібні речі без уваги. Найвірогіднішою  відповіддю з боку Москви буде ескалація воєнних дій на Донбасі, однак чекати її варто буде впродовж кількох місяців, оскільки Путін не наважиться на будь-які дипломатичні конфлікти з Заходом перед Чемпіонатом світу з футболу.

"Незважаючи на це, невідкладна моральна актуальність дій очевидна. Будь-яка держава, яка дозволяє вкрасти її територію та пов’язати зі злодієм, робить крок до вимирання", - підсумовує автор.

Першою на подібну публікацію відреагували у посольстві РФ у США. "Свобода слова не може слугувати виправданням призову до терористичного акту і вбивства людей. Розглядаємо цей матеріал як відображення дійсних намірів певної частини вашингтонського істеблішменту, що продовжує лінію на розпалювання ненависті і ворожнечі між Україною і Росією", - підкреслили у посольстві та зажадали від видання пояснень.

У Кремлі також не оминули публікацію стороною. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав колонку "потворним виявом неякісної журналістики" та наголосив, що на неї варто б звернути увагу правоохоронним органам, зокрема і в самих Штатах.

Нагадаємо, більшість країн світу висловили обурення відкриттям мосту на анексованій українській території. США засудили зведення Росією мосту на окупованому півострові, зазначивши, що "Крим є частиною України", Євросоюз назвав це ще одним порушенням РФ, а Велика Британія назвала відкриття мосту черговим прикладом бездумної російської поведінки.

ВідеоСША та Євросоюз відреагували на відкриття "Кримського мосту" Росією

Сполучені Штати засудили відкриття російського мосту через Керченську протоку.Порушенням українського суверенітету міст вважає і Євросоюз. Сьогодні росіяни планують запустити рух автомобільною частиною мосту. Про залізничне сполучення ще не йдеться, поїде лише легковий транспорт. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди.

США та Євросоюз відреагували на відкриття "Кримського мосту" Росією

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції