Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українка підкорила американське талант-шоу мультфільмом на піску

Ксенія Симонова відома за участю і в українських шоу талантів.

Грандіозний виступ українки в Америці. Ксенія Симонова буквально підкорила найвибагливіше журі у світі. І єдина із сотень претендентів отримала карт-бланш на суперфінал шоу “Америка має талант”, йдеться у випуску ТСН.Тиждень.

Її називають повелителькою пісків. З цих сірих крупинок вона створює казково яскравий світ, неймовірно живі історії, які розчулюють і захоплюють людей. Українці з її магією вже знайомі. А тепер вона так  вразила американських суддів, що ті натиснули золоту кнопку, що можливо лише в особливих випадках.

ТСН,Тиждень зв'язався з Ксенією. Вона каже: такого фурору і сама не очікувала. Попри те, що їздить виступати по всьому світу, виступала і на Олімпійських іграх, і Євробаченні. Організатори американського шоу теж вражені, бо відео із виступом Ксенії стало вірусним. Коротка історія довжиною в життя лише за 10 днів набрала 40 мільйонів переглядів

ВідеоКсенія Симонова, яка створює малюнки на піску, підкорила журі у фіналі американського талант-шоу

Українка Ксенія Симонова буквально підкорила найвибагливіше журі у світі. І єдина із сотень претендентів отримала карт-бланш на завтрашній суперфінал американського талант- шоу. Її називають повелительницею пісків. Організатори американського шоу вражені, бо відео із виступом Ксенії стало вірусним. 

Ксенія Симонова, яка створює малюнки на піску, підкорила журі у фіналі американського талант-шоу

Залиште свій коментар

Вибір редакції