Українська делегація в ПАРЄ подала сотні правок до резолюції про повернення Росії, аби затягнути процес

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами українських нардепів, мінімальний термін розгляду – 6 годин.

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи подала 226 правок до резолюції, яка може повернути Росію до ПАРЄ, аби затягнути час.

Про це написав член української делегації Георгій Логвинський на своїй сторінці у Facebook.

"За нашою ініціативою з Володимиром Ар'євим, за підтримки делегації і групи справжніх правозахисників вирішили детально опрацювати російську доповідь і подали 226 правок, з метою покращити і доповнити текст. Мінімальний термін розгляду - годин 6. Це, напевно, поламає плани Росії і їхніх провідників", - повідомив він.

За його словами, після розгляду всіх правок розпочнеться "боротьба за кожне слово", що може призвести до кардинально інших наслідків для РФ.

С добрым утром, Москва! ... Ой sorry, Страсбург! Ну и не такое оно доброе для Русских друзей. Тут обещанный подарок. По...

Опубліковано Георгієм Логвинским Понеділок, 24 червня 2019 р.

Нагадаємо, у ПАРЄ голосуватимуть за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. У разі ухвалення закону без поправок, Росія збирається подати заявку на участь у літній сесії асамблеї. До цього документу позитивно ставиться більшість країн-учасниць ПАРЄ. Однак цей закон дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

ВідеоРФ за крок до повернення: у ПАРЄ голосуватимуть за зняття обмежень щодо делегацій

У разі ухвалення закону без поправок, Росія збирається подати заявку на участь у літній сесії асамблеї. До цього документу позитивно ставиться більшість країн-учасниць ПАРЄ. Однак цей закон дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.    

РФ за крок до повернення: у ПАРЄ голосуватимуть за зняття обмежень щодо делегацій

Залиште свій коментар

Вибір редакції