Українські офіцери керуватимуть міжнародною військовою бригадою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна прийняла керування на наступні три роки.

Українські військові керуватимуть Литовсько-польсько-українською бригадою протягом наступних трьох років.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України Олексій Чернобай.

За словами речника, підрозділом керуватимуть військові, які мають багатий бойовий досвід.

"У Любліні офіцери ЗС полковник Дмитро Братішко підписав протокол та прийняв у бригадного генерала Зенона Бжушко під своє командування Литовсько-Польсько-Українську бригаду імені Великого гетьмана Костянтина Острозького", - йдеться в дописі.

Крім цього Чернобай зазначив, що це знакова та відповідальна подія, адже "Україна в особі українського командира та ще 17 офіцерів штабу бере на себе зобов’язання підтримувати набуті операційні спроможності командування ЛИТПОЛУКРБРИГ".

Литовсько-польсько-українська бригада -  багатонаціональна військова бригада, яка була створена у 2014 році зі збройних сил Литви, Польщі та України. Метою її створення є підвищення рівня взаємної довіри та співпраці між країнами, а також покращення безпекової ситуації в регіоні, зміцнення військової співпраці між державами, залучення визначеного комплекту сил та засобів Збройних сил України до спільних заходів з підготовки штабів тощо.  До тристоронньої угоди можуть приєднуватися також інші країни

ВідеоВійськові навчання "Схід 2018" стануть наймасштабнішими за останні десятиліття

Росія хизується своєю агресією. 300 тисяч солдатів та більше тисячі літаків зібрали для найбільших за останні роки навчань, під назвою "Схід 2018". Востаннє росіяни так показово бряцали зброєю 37 років тому. Маневри заплановані впродовж тижня - на п’ятьох полігонах східного військового округу Росії. Також в акваторіях двох заток та двох морів - Берингового та Охотського. 

Військові навчання "Схід 2018" стануть наймасштабнішими за останні десятиліття

Залиште свій коментар

Вибір редакції