Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські пілоти, які керуватимуть гелікоптерами Airbus, вже проходять навчання у Франції - МВС

Наразі на навчанні перебуває вісім пілотів.

Українські пілоти, які керуватимуть придбаними у Франції гелікоптерами, проходять навчання у Центрі підготовки пілотів Airbus.

Про це повідомили у прес-центрі МВС.

"Зараз в цьому центрі проходять навчання вісім пілотів  - представники системи МВС. Це військовослужбовці НГУ та пілоти ДСНС. Наразі вони опановують теоретичний курс, відточують майстерність у симуляційному центрі та пройдуть курс практичних польотів. Ці пілоти стануть основою центру технічного обслуговування авіаційної системи МВС, який буде в Україні", - розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. 

Голова ДСНС України Микола Чечоткін заявив, що двоє пілотів, які перебувають на навчанні, вже керували гелікоптером Н145, а наразі проходять підготовку для керування Н225. Наприкінці жовтня до Франції прибуде український персонал для вивчення технічних можливостей гелікоптерів. Ці люди займатимуться технічним обслуговуванням.

Як повідомлялося, уряд України та французький авіагігант Airbus Helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

За угодою в Україну надійдуть 21 гелікоптер Н225, 10 вертольотів Н145 та 24 вертольоти Н125. Вартість контракту склала 555 млн євро. Частину коштів надає пул французьких банків, а також казначейство Франції у формі середньострокових кредитів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції