Українські та російські спецслужби проведуть спільні військові навчання

25 липня у Севастополі СБУ та ФСБ проведуть спільні навчання з антитерору.

Спільне навчання з антитерору напередодні святкування Дня Військово-морського флоту Росії, який відзначається 25 липня, проведуть оперативники Служби безпеки України і Федеральної служби безпеки Росії.

Про це повідомило джерело в силових структурах Севастополя.

"Навчання розпочнеться напередодні дня ВМФ Росії з тим, щоб безпосередньо під час свята оперативники двох країн могли вже тісно взаємодіяти для забезпечення безпеки заходів, протидії можливим терактам та охорони VIP-персон, які спостерігають за парадом з балкона на трибуні "А", - сказало джерело.

За інформацією, на балконній трибуні будуть знаходитися перші особи міста, командуючі ЧФ і ВМС України, а також, можливо, мер Москви Юрій Лужков.

"Забезпечити їх безпеку при такому скупченні людей можна тільки при взаємодії силових структур Севастополя і військовослужбовців Чорноморського флоту, яких будуть координувати офіцери ФСБ", - сказано в заяві.

За словами джерела, щоб досягти поставлених завдань, потрібно буде декілька тренувань, зокрема і щодо можливого силового затримання "терориста".

Джерело зазначило, що в чорноморців є досвід дій при виявленні підозрілих об'єктів, на флоті регулярно проводяться навчання з антитерору. Планується, що група російських контррозвідників прибуде в місто найближчим часом.

Читайте також:

На навчаннях "Сі Бриз" травмовано українського матроса

Військові навчання "Сі Бриз" перейшли в активну фазу

В Україні проходять військові навчання "Сі Бриз-2010"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: