Український слід у вбивстві Політковської

У справі про вбивство Анни Політковської слідчі допитують кримінального авторитета, якого розшукують українські спецслужби.

Анна Політковська
Архів
Головною ланкою у розслідуванні вбивства Політковської виявився розшукуваний українськими спецслужбами злочинець.
У справі про вбивство оглядача "Нової газети" Анни Політковської в Москві затримано 49-річного кримінального авторитета М., який уже дає свідчення, повідомляє 19 вересня газета "Твой день".

Цю людину розшукують спецслужби України за замах на вбивство, скоєне в Києві за два місяці до смерті журналістки.

За інформацією видання, на даний момент М. є єдиною опосередкувальною ланкою між усіма численними затриманими у справі Політковської, й саме його свідчення допомогли слідству вийти на підозрюваних у замовленому вбивстві. При цьому М. також - єдиний, хто співпрацює зі слідством. 

Як повідомляє "Твой день", першим, на кого вийшли слідчі Генпрокуратури, став співробітник ФСБ Павло Рягузов. Його ім'я виникло ще на самому початку розслідування. Виявилося, що офіцер, використовуючи своє службове положення, незадовго до загибелі журналістки від свого імені робив запит у центральне адресне бюро, щоб дізнатися місце її проживання. 

Наступним етапом стало відпрацювання всіх контактів Рягузова. Відтак слідча група вийшла на 12 чоловік, з якими часто спілкувався співробітник ФСБ, проте зв'язок між ними залишалося незрозумілим. Тільки після затримання М. стало ясно, хто був головною ланкою всього злочинного угрупування", - пише газета. 

Раніше було повідомлено, що слідчі російської Генпрокуратури допитали колишнього охоронця українського президента, автора касетного скандалу, майора запасу Миколу Мельниченка в межах справи про вбивство журналістки Анни Політковської.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: