"Український скандал" у США: Трамп ухилився від відповіді, чи скарга розвідника стосувалась його розмови із Зеленським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скандал вже дійшов до Конгресу США.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не знає, чи скарга американського розвідника стосувалась його розмови з українським колегою Володимиром Зеленським.

Про це він повідомив журналістам у Білому домі, передає CNN.

"Я справді не знаю", - підкреслив Трамп.

Інформацію про розмову із Зеленським не змогла підтвердити і голова Палати представників США Ненсі Пелосі.

"Я зроблю заяву пізніше. Я навіть не можу підтвердити, що це стосувалось України", - зазначила вона.

Нагадаємо,The Washington Post раніше повідомило, що розвідник написав скаргу на президента США Дональда Трампа після його телефонної розмови із лідером іноземної держави. Скарга стосувалася спілкування із закордонним лідером та "обіцянки", яку дав Трамп. Вона була настільки тривожною, що розвідник, який працював у Білому домі, звернувся до генерального інспектора розвідки, сказали двоє колишніх чиновників, знайомих із цим питанням.

Згідно з інформацією видання, за кілька тижнів до того, як була подана скарга, Трамп провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Згодом голова Комітету з розвідки Палати представників Адам Шифф звинуватив Міністерство юстиції в перешкоджанні передавання в Конгрес скарги інформатора, імовірно, що стосується розмови президента Дональда Трампа з одним із зарубіжних лідерів.  Водночас джерело, знайоме з ситуацією, повідомило Reuters, що в скарзі йдеться про "численні дії" Трампа, а не тільки про телефонну розмову з президентом України.

Відео Співробітник спецслужб США написав донос на Трампа

Газета The Washington Post з посиланням на два анонімних джерела повідомила, що протягом минулого місяця Дональд Трамп мав розмову з одним зі світових лідерів, яка прямо стосувалася України. І ця розмова настільки збентежила одного зі співробітників американських спецслужб, що той написав на президента донос.  

Співробітник спецслужб США написав донос на Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції