"Український" скандал у США. Трамп заперечує закиди у даванні "тривожної обіцянки"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він назвав звинувачення фейковими.

Президент США Дональд Трамп спростовує інформацію про обіцянку іноземному лідерові, через яку американський розвідник нібито так стривожився, що написав офіційну скаргу.

Про це президента США написав у твітері.

Американський лідер назвав це "фейковими новинами". На думку Трампа, дивно, що стільки людей чули або були ознайомлені з розмовою і нічого не сказала про це. "Знаєте, чому вони не зробили це? Тому що не було нічого неправильного, вона була пречудова".

Нагадаємо, The Washington Post раніше повідомив, що розвідник написав скаргу на президента США Дональда Трампа після його телефонної розмови із лідером іноземної держави. Скарга стосувалася спілкування із закордонним лідером та "обіцянки", яку дав Трамп. Вона була настільки тривожною, що розвідник, який працював у Білому домі, звернувся до генерального інспектора розвідки, сказали двоє колишніх чиновників, знайомих із цим питанням.

Згідно з інформацією видання, за кілька тижнів до того, як була подана скарга, Трамп провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Згодом голова Комітету з розвідки Палати представників Адам Шифф звинуватив Міністерство юстиції в перешкоджанні передачі в Конгрес скарги інформатора, імовірно, що стосується розмови президента Дональда Трампа з одним із зарубіжних лідерів. 

Водночас джерело, знайоме з ситуацією, повідомило Reuters, що в скарзі йдеться про "численні дії" Трампа, а не тільки про телефонну розмову з президентом України.

Відео Україна в центрі скандалу в США: співробітник спецслужб написав на Трампа донос

Газета The Washington Post з посиланням на два анонімних джерела повідомила, що протягом минулого місяця Дональд Трамп мав розмову з одним зі світових лідерів, яка прямо стосувалася України. І ця розмова настільки збентежила одного зі співробітників американських спецслужб, що той написав на президента донос.    

Україна в центрі скандалу в США: співробітник спецслужб написав на Трампа донос

Залиште свій коментар

Вибір редакції