Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унаслідок вибуху неподалік від аеропорту Каїра постраждали 12 осіб

Офіційний представник єгипетської армії Тамер ель-Рефаи спростував дані про те, що вибух стався на території аеропорту.

Вибух пролунав недалеко від аеропорту Каїра, постраждали 12 осіб, повідомив офіційний представник єгипетської армії Тамер ель-Рефаї.

Він спростував інформацію про те, що вибух стався на території аеропорту, зазначивши, що унаслідок надмірно високої температури повітря стався самопідрив одній з ємностей, розташованої недалеко від аеропорту нафтохімічної компанії.

Міністерство цивільної авіації Єгипту поінформувало, що інцидент не вплинув на роботу аеропорту, всі рейси виконуються згідно з розкладом.

ВідеоСлідство розглядає три версії вибуху на Рівненському полігоні

Вибух міномета могла спричинити несправна міна. Там троє військових загинуло та ще дев'ятеро поранені. Таку версію озвучили у військовій прокуратурі. Донині розглядали дві - людський чинник та несправність самого міномету. Протягом усього дня вчора на полігоні проводили слідчий експеримент. Його результати мають порівняти із тим, що лишилось від міномета, який спричинив трагедію. 

Слідство розглядає три версії вибуху на Рівненському полігоні

Нагадаємо, що раніше в Китаї вибух в промисловому парку в південно-західній провінції забрав життя 19 осіб і поранив ще 12 осіб.

Вибух стався в індустріальному парку в місті Ібінь в провінції Сичуань.

Вибір редакції