Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унаслідок зіткнень в Судані поранено двох миротворців ООН

Бої між таборами президента і віце-президента почалися в четвер і загострилися у неділю вранці.

В результаті зіткнень в столиці Південного Судану двоє миротворців ООН були поранені.

Таку заяву зробив заступник генерального секретаря Організації об'єднаних націй з миротворчих операцій Ерве Ладсус відразу після екстреної зустрічі Радбезу ООН.

Про це повідомляє ТАСС.

Військовий представник Рієка Мачари, віце-президента Південного Судану, заявив, що їхні сили повернулися у стан війни з військами, вірними президенту країни Салви Киїра.

За словами представника віце-президента, урядові війська атакували їхні позиції в столиці країни, Джубі.

Про це пише ВВС.Ukraine.

З обох боків були вбиті сотні солдатів, зазначив він. Уряд країни поки що не прокоментував цю ситуацію.

Бої між таборами президента і віце-президента почалися в четвер і загострилися у неділю вранці.

Рада безпеки ООН звернувся до керівництва Південного Судану з вимогою покласти край зіткненням, а також закликала країни регіону надати необхідну для цього підтримку.

Південний Судан відокремився від Судану в 2011 році. У грудні 2013 року в південносуданської столиці Джубі почалися збройні сутички після того, як президент Сальва Кіїр заявив, що в країні сталася спроба державного перевороту і звинуватив в його організації віце-президента Рієка Машара.

У серпні 2015 року сторонами було підписано мирну угоду, укладення якого неодноразово відкладалося. Машар повернувся в Джуба 26 квітня і пізніше прийняв присягу в якості першого віце-президента країни в рамках угоди щодо мирного врегулювання. Незабаром в країні було сформовано перехідний уряд національної єдності, яке буде діяти до загальних виборів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції