Ураган "Айла" обрушився на Індію та Бангладеш: загинули півсотні людей

Людей евакуюють з небезпечних зон і надають тимчасове житло. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: "Циклон накрив Індію та Бангладеш"

Жертвами потужного циклону, що обрушився на Індію і Бангладеш стали, за різними даними, від 40 до 60 людей. У зоні лиха опинилися 330 тисяч мешканців прибережних районів, чиї будинки - в основному це бамбукові хатки - були буквально змиті гігантським приливом.

Тропічний циклон "Айла", що супроводжується ураганом зі швидкістю вітру більше 30 метрів на секунду, викликав зсуви ґрунту в обох країнах. Більшість загиблих у Бангладеш складають діти.

Влада намагається забезпечити постраждалих питною водою і предметами першої необхідності. Людей евакуюють з небезпечних зон і надають тимчасове житло.

На допомогу людям, що опинилися в полоні стихії, направлені сухопутні і морські війська, берегова охорона і команди рятувальників. Проте багато хто, побоюючись недочекатися допомоги і потонути, намагається врятуватися самостійно.

Серйозна ситуація спостерігається і в містах. У місті Колката, столиці індійського штату Західна Бенгалія, ураган з коренем виривав дерева, обірвав лінії електропередачі, змітав автомобілі.

За повідомленнями метеорологів, зараз дещо ослаблений циклон рухається в північному напрямку. В районах, яким загрожує стихія, готуються у разі потреби евакуювати ще десятки тисяч жителів.

Низовинні області на північ від Бенгальської затоки часто потерпають від штормів і циклонів у сезон мусонів. У 2007 році в результаті руйнівного тайфуну "Сидр" там загинули понад 3,5 тисяч людей.

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: "Циклон накрив Індію та Бангладеш"

Читайте також:

У Франції випав град розміром з тенісний м'яч

Через сильні зливи в Австралії оголошено надзвичайний стан

Душанбе залило брудом і глиною

В Бразилії від повені постраждали 200 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: