Ураган "Фелікс" у Карибському морі

Урагану "Фелікс" у ніч на понеділок була присвоєна найвища категорія за п'ятибальною шкалою Саффіра-Сімпсона.

Ураган
Lenta.ru
Швидкість вітру в центрі "Фелікса" перевищила 249 кілометрів на годину.
Урагану "Фелікс" у ніч на понеділок була присвоєна найвища категорія за п'ятибальною шкалою Саффіра-Сімпсона, повідомляє Reuters з посиланням на Національний центр прогнозування ураганів США.

Станом на 3 годину за київським часом, швидкість вітру в центрі "Фелікса" перевищила 249 кілометрів на годину, що відповідає вищій, п'ятій, категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона, яку використовують для потенційного збитку від урагану.

В неділю пізно увечері "Фелікс" пройшов поряд з Антільськими островами в Карибському морі, популярними серед туристів. Острови Аруба, Кюросао і Бонер ураган зачепив лише краєм. Сильний дощ і вітер пошкодили лінії електропередач в деяких районах островів, проте не привели до серйозних руйнувань.

Ураган
BBC
У вівторок вдень, по розрахунках метеорологів, ураган, набравши силу під час проходження над Карибським морем, досягне північного побережжя Нікарагуа. До ранку середи "Фелікс" повинен дійти до Беліза.

Саме цій країні в Центральній Америці, за попередніми прогнозами, "Фелікс" може заподіяти найзначніший збиток. Розрахунки траєкторії руху "Фелікса", підкреслюють метеорологи, є попередніми. Вони не виключають, що ураган може змінити напрям руху, а також втратити силу, не доходячи до континенту.

ВідеоУраган "Фелікс"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: