Ураган "Флоренс", який загрожує східному узбережжю США, послабшав

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найпотужніший за останні десятиріччя ураган все одно загрожує життям людей прибережних міст.

Потужний ураган "Флоренс", який у четвер має досягти східного узбережжя США, послабшав до другої категорії, однак все одно представляє загрозу життям людей прибережних міст.

Про це повідомляє Національний ураганний центр США.

Незважаючи на послаблення, на східному узбережжі все одно очікуються сильні вітри та потужні зливи, які можуть призвести до фатальних наслідків.

Наразі "Флоренс" перебуває близько за 500 кілометрів від берегів штату Південна Кароліна та рухається зі швидкістю 175 кілометрів на годину. Очікується, що у четвер він досягне Північної та Південної Кароліни, а згодом просуватиметься вглиб США.

Фотогалерея Очікування шторму "Флоренс" (13 фото)

Шторм "Флоренс" обіцяє бути найпотужнішим за останні три десятиріччя. Очікується, що швидкість вітру сягатиме 195 км/годину, а висота хвиль - 3-4 метри. Окрім того, шторм може викликати повені. Губернатор Південної Кароліни Генрі Макмастер оголосив надзвичайний стан у штаті. Почалася примусова евакуація близько мільйона людей.

ВідеоЯк американці готуються зустріти ураган "Флоренс"

На США насувається смертоносний ураган Флоренс. Ми зв'язалися з українкою Анастасія Яценко, яка живе у місті Феєтвілл – штат Північна Кароліна. Місто розташоване у 100 км від узбережжя. Дівчина розповіла, як американці збираються протистояти стихії.

Як американці готуються зустріти ураган "Флоренс"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції