Ураган "Катя" в Атлантичному океані посилився до четвертої категорії

Швидкість поривів вітру, які супроводжують ураган, становить вже 215 кілометрів на годину.

На часі "Катя" перебуває в 725 кілометрах на південь від Бермудських островів і рухається на північний захід зі швидкістю 19 кілометрів на годину.

Швидкість поривів вітру, які супроводжують ураган, становить вже 215 кілометрів на годину, повідомляє у вівторок, 6 вересня, американський Національний центр попередження ураганів (NHC).

Незважаючи на силу урагану, синоптики вважають, що "Катя", найімовірніше, не торкнеться східного узбережжя США.

За розрахунками фахівців Центру, до четверга ураган поверне на північ, а потім на північний схід, пройшовши між Бермудами і США, не торкнувшись східного узбережжя північноамериканського континенту, від якого Катю буде відштовхувати "улоговина низького тиску", що сформувалася.

При цьому NHC попереджає, що ураган може представляти загрозу для жителів США безпосередньо в прибережних районах, де можуть виникнути сильні хвилі і зворотні морські течії. На думку експертів NHC, саме зворотні течії являтимуть головну небезпеку для купальників і невеликих суден.

Тропічному шторму присвоюється ім'я, коли швидкість супроводжуючого його вітру досягає 62кілометров на годину. Шторм стає ураганом, коли швидкість вітру перевищує 119 кілометров на годину.

Ім'я Катя замінило в постійному переліку імен штормів і ураганів сумнозвісну Катріну, яка в 2005 році стала найбільш руйнівним ураганом в історії США. Тоді стихія забрала життя майже двох тисяч осіб і фактично повністю зруйнувала місто Новий Орлеан у штаті Луїзіана.

Нагадаємо, 4 вересня тропічний шторм Лі, що вирував в американському штаті Луїзіана, ослаб до стану тропічної депресії.

Наприкінці серпня США пережили удар урагану "Айрін". Жертвами стихії в 12 штатах стали близько 50 осіб. За оцінками експертів, збиток від шторму в США може скласти від 5 до 7 мільярдів доларів.

Читайте також:

В Атлантиці сформувався новий шторм "Катя", який набуває потужності урагану

Тропічний шторм "Катя" перетворився на ураган

Ураган "Айрін" знеструмив 3,3 млн будинків і затопив Нью-Йорк

Один з головних символів США тріснув

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: