Ураган "Клаус" знищив гордість версальського парку

У Франції підраховують збиток від урагану "Клаус". Цей ураган став найсильнішим за останніх 9 років. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Після урагану "Клаус" на південному заході країни досі без електрики знаходяться сотні населених пунктів, повалині тисячі дерев.

Від стихії постраждав навіть версальський парк. Там впало одне із найстаріших дерев - 223-річний пурпурний бук. Говорять, що його власноручно посадила імператриця Марія-Антуанетта.

Дерево пережило Французьку революцію і Другу світову війну, його висота перевищувала 25 метрів. Тепер легендарний бук розпилюють і відправлять на паперову фабрику.

Нагадаємо, ураган "Клаус" став найсильнішим у Франції за останні роки. Було паралізовано автомобільне, залізничне і повітряне сполучення. Більш як півтора мільйона французів залишилися без світла, сотні тисяч - без стаціонарного телефонного зв`язку, жителі деяких регіонів не мають питної води. Жертвами стихії стали четверо людей. Загалом в Іспанії, Італії і Франції ураган "Клаус" убив 24 людини.

Читайте також:

В Європі від урагану загинули 24 людини
Шторм в США: загинули 19 осіб
Франція та Іспанія потерпають від урагану. Є жертви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: