Уряд Британії готується звільнити мільйон держслужбовців

У Великобританії усім міністерствам наказали підготувати до кінця місяця два плани скорочення витрат на 20% і 40%.

Уряд Великобританії доручив всім міністерствам до кінця місяця підготувати два плани скорочення витрат - на 20% і 40%.

Послаблення кабінет Девіда Кемерона зробив лише для міністерств оборони і освіти - вони готують скорочення на 10 і 20 відсотків. У той же час джерела в уряді впевнені, що жодне з міністерств не буде піддано 40% скорочення фінансування.

За підрахунками аналітиків, 40% скорочення витрат держсектора може зажадати звільнення близько 1 мільйона держслужбовців. Британські профспілки вже пообіцяли протестувати масштабними страйками в разі, якщо уряд піде на такі заходи.

За допомогою скорочення міністерських витрат кабінет Кемерона хоче знизити дефіцит бюджету, оцінюваний в 156 млрд фунтів стерлінгів. Серед інших заходів уряду, спрямованих на боротьбу з бюджетним дефіцитом, зокрема, підвищення ПДВ з 17,5 до 20 відсотків і заморожування на трирічний термін зарплат співробітникам держсектора, які отримують понад 21 тисячі фунтів.

Нагадаємо, на початку червня міжнародне рейтингове агентство Fitch попередило британський уряд про "величезний" виклик, який стоїть перед бюджетною політикою та державними фінансами Великобританії.

Ці виклики вимагають переконливої середньострокової стратегії фіскальної консолідації, в тому числі більш швидкого скорочення бюджетного дефіциту, ніж було закладено в планах попереднього уряду лейбористів, говориться в матеріалах Fitch.

Агентство відзначає, що новий коаліційний уряд негайно відреагував на фіскальні проблеми Сполученого Королівства, позначивши своїм пріоритетним завданням консолідацію державних фінансів. "Проте з поточних декларацій нового уряду не очевидно, що воно дійсно затвердить більш низькі прогнозні параметри бюджетного дефіциту на середньострокову перспективу", - додає Fitch.

Читайте також:

Максиму Бакієву надали притулок у Великобританії

Тоні Блер став радником Каддафі

Британська авіакомпанія протестує прилад для ухилення від вулканічного попелу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: