Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Виходимо з ЄС, не залишаючи Європи". Уряд Британії опублікував план прощання з Євросоюзом

Дата виходу призначена на 29 березня 2019 року.

На сайті уряду Великої Британії опубліковано документ "Майбутнє відносин між Сполученим Королівством та Європейським Союзом", який є планом виходу країни зі складу Європейського Союзу.

У повідомленні йдеться про те, що Сполучене Королівство вийде зі складу Європейського Союзу 29 березня 2019 року, після чого розпочнеться розробка нового курсу держави. В британському уряді посилаються на результати референдуму 2016 року і називають голосування "найбільшим демократичним втіленням в історії цієї країни". На думку урядовців, Лондон розпочне будувати "країну, яка працює для всіх". "Країна, яка є сильнішою, справедливішою, більш об'єднаною і більш відкритою", - йдеться у повідомленні.

Документ містить 104 сторінки і починається із вступного слова прем'єр-міністра Терези Мей. "Це ми будемо робити, залишивши Єдиний ринок і Митний союз, припинивши вільне пересування та юрисдикцію Європейського суду в країні, залишивши Спільну сільськогосподарську політику та політику спільного рибальства, і завершимо дні щорічного скерування величезних грошових сум до ЄС. Ми повернемо контроль над нашими грошима, законами та кордонами і розпочнемо нову главу, що хвилює, в історії нашої держави", - зазначила Мей.

У документі зазначається, що вихід із ЄС надасть "змогу одночасно і назавжди виконувати ці амбіції - зміцнювати нашу економіку, наші громади, наш союз, нашу демократію та своє місце в світі, зберігаючи тісну дружбу та міцні партнерські відносини з нашими європейськими сусідами".

Загалом документ має чотири розділи, які стосуються економічного співробітництва, роботи в питаннях безпеки, інші кооперації та інституційні угоди.

Завершується документ тим, що на її основі група перемовників від Великої Британії буде співпрацювати з ЄС, щоб завершити переговори цієї осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції