Уряд Чехії пішов у відставку

У Чехії уряд, який очолює прем'єр-міністр Ян Фішер пішов у відставку. У найближчі години президент республіки Вацлав Клаус прийме від Фішера відповідне прохання.

Чеський уряд, очолюваний прем'єр-міністром Яном Фішером, подав у п'ятницю, 25 червня, у відставку. У найближчі години в Празькому граді відбудеться передбачений конституцією формальний акт, коли президент республіки Вацлав Клаус прийме від Фішера відповідне прохання і доручить кабінету міністрів виконувати обов'язки вищого органу виконавчої влади до призначення нового уряду.

Кабінет міністрів Яна Фішера був сформований трохи більше року тому в результаті кризи, викликаної відставкою уряду, який сумно прославився гучними скандалами екс-прем'єра Мірека Тополанека.

У найближчі дні очікується призначення нового кабінету міністрів. Його складуть праві політичні партії, які одержали за підсумками недавніх парламентських виборів найбільшу кількість депутатських мандатів у нижній палаті чеського парламенту. Вацлав Клаус доручив вести консультації про створення уряду голові Громадянської демократичної партії Петеру Нечасу. Саме він повинен стати наступником Яна Фішера в прем'єрському кріслі.

Читайте також:

Уряд Чехії має намір подати у відставку

МЗС Чехії визнали винним у махінаціях з візами для українців

У Чехії розгорівся скандал через "брудних" українських заробітчан

Нацбанк Чехії: МВФ навмисно підігрів кризу в Східній Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: