Уряд ХАМАС відновлює роботу в секторі Газа

Уряд руху ХАМАС, контролюючий сектор Газа, відновлює в середу повсякденну роботу всіх цивільних міністерств і відомств. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Уряд руху ХАМАС, контролюючий сектор Газа, відновлює в середу повсякденну роботу всіх цивільних міністерств і відомств, перервану на час ізраїльської військової операції, повідомив офіційний представник кабінету міністрів Тахер ан-Нуну.

"Уряд закликав всіх службовців вийти на роботу в середу вранці", - повідомив ан-Нуну в комюніке, яке цитують арабські ЗМІ.

За його словами, уряд прем'єра Ісмаїла Ханії продовжує роботу, не дивлячись на те, що "практично всі урядові об'єкти були зруйновані в ході агресії". Основні зусилля кабінету міністрів будуть направлені на відновлення інфраструктури сектора Газа.

Крім того, за даними уряду ХАМАС, про свою готовність відновити навчальний процес заявили викладачі вузів і вчителя шкіл.

За три тижні ізраїльської операції в секторі Газа загинули 1,3 тисяч палестинців, половина з яких жінки і діти.

За даними Палестинського центрального статистичного бюро, втрати від бомбардувань і наземної операції Ізраїлю в секторі Газа наближаються до 2 мільярдів доларів. Повністю зруйновано порядка 5 тисяч будівель, 20 тисяч будинків було серйозно пошкоджено. Десятки тисяч людей втратили домівку і в даний час вимушені знаходитися в тимчасових притулках.


Читайте також:
Ізраїль вивів війська з сектора Газа
Ізраїль оголосив про порушення перемир'я палестинцями
Ізраїль звинуватили у використанні невідомої зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: