Уряд Іраку заборонив паломництва на могилу Саддама Хусейна

До таких дій влада вдалася після того, як деякі іракські школи почали здійснювати екскурсії учнів до місця поховання.

Іракська влада заборонила організовані візити до могили Саддама Хусейна. Могила колишнього іракського лідера Саддама Хусейна стала місцем паломництва для його послідовників, особливо в день його народження 28 квітня.

Уряд Іраку прийняв рішення скасувати організовані візити до могили Хусейна в околицях міста Тікріт (на північ від Багдада) після того, як деякі іракські школи почали здійснювати екскурсії учнів до місця поховання.

Тим часом, наголошується, що індивідуальні візити не скасовані.

У грудні 2006 року Саддам Хусейн був повішений за вироком особливого трибуналу в Іраку, що звинуватив колишнього лідера країни в злочинах проти людяності. Хусейна визнали винним у розправі над 148 жителям шиїтського села Ед-Дуджейль, де на його кортеж було здійснено збройний напад.

Багато іракців пов'язують часи правління Хусейна з масовими репресіями шиїтів і курдів, багаторічним збройним конфліктом з Іраном, окупацією сусіднього Кувейту. Вважається, що саме Хусейн своєю політикою привів до убогості країну, що володіє величезними запасами нафти й газу.

Проте для інших часи правління Хусейна асоціюються зі стабільністю, порядком, сильною армією та спецслужбами - всім тим, чого не вистачає сучасному Іраку.

Читайте також:

Перед стратою Саддам Хусейн просив захисту від Ірану

Виведення американських військ в Іраку "відсвяткували" терактом

В Іраку святкують перший день свободи від американьских військових

На ринку Багдада вибухнув замінований мотоцикл. 13 загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: