Уряд Каддафі звинуватив повстанців у канібалізмі

За словами чиновника уряду Каддафі, повстанці, заарештовані в Місураті, зізналися, що перерізали глотки і відрізали груди живим жінкам і навіть займалися канібалізмом.

Представник офіційного уряду Лівії Мустафа Шабан 9 червня розповів членам Ради ООН з прав людини щодо порушень прав людини на підконтрольній повстанцям території.

Він заявив, що у містах, що опинилися в руках "озброєних банд", відбуваються жахливі речі.

"Члени цих банд, заарештовані в Місураті, зізналися, що перерізали глотки і відрізали груди живим жінкам і навіть займалися канібалізмом", - запевнив іноземних колег Шабан.

Він не став розкривати, що наштовхнуло захоплених бандитів на подібного роду визнання. Проте на цьому список претензій режиму Муаммара Каддафі до опонентів не завершився: лівійський дипломат заявив, що і НАТО здійснює військові злочини, злочини проти людяності і порушує права людей. У той же час від конкретних звинувачень на адресу Альянсу Шабан утримався.

При цьому радник лівійського МЗС відкинув всі звинувачення в порушенні прав людини, висунуті комісією ООН з прав людини на адресу офіційного Тріполі. За його словами, урядові війська нікого не вбивали, не катували і не викрадали.

Втім, спецкомісія ООН з Лівії наполягає на висновках своєї доповіді, в якій сказано, що в ході конфлікту прихильники Каддафі зробили набагато більше військових злочинів, ніж їхні опоненти з числа повстанців. Документ, про який йде мова, був представлений публіці на минулого тижня.

Нагадаємо також, Головний прокурор Міжнародного кримінального суду Луїс Морено-Окампо заявив про наявність свідоцтв того, що лівійський лідер Муаммар Каддафі віддавав накази про зґвалтування сотень жінок для залякування повстанців.

Читайте також:

Італія дасть лівійським повстанцям 400 мільйонів євро

Наступ військ Каддафі на Місурату провалився

ЗМІ: Син Каддафі завербував алжирського найманця для терактів в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: