Уряд Лівану замінив президента собою

Після закінчення президентського терміну Еміля Лахуда Кабінет міністрів Лівану перейняв на себе його повноваження.

Прем`єр-міністр Лівану Фуад Ас-Синьйора заявив про передачу президентських повноважень Кабінету міністрів у зв`язку з відсутністю наступника президента Еміля Лахуда, чий мандат закінчився опівночі в п`ятницю, передає Рейтер.

Ас-Синьйора сказав, що головною метою він ставить завершення процесу вибору президента, прийнятного для обох сторін конфлікту.

Прем`єр-міністр запевнив населення, що країна знаходиться в безпеці.

"Я впевнений, що немає ніяких причин для неспокою. Ми знаємо, що Ліван не має ніякого бажання воскрешати болі минулого", - сказав він.

Опозиція, очолювана радикальним рухом "Хезболлах" і підтримувана Сирією та Іраном, відмовляє в легітимності уряду Ас-Синьйора, який користується підтримкою США та Європи.

Як повідомляв iPlus, вчора, 23 листопада, за декілька годин до закінчення терміну на посаді, президент Лівану Еміль Лахуд спробував оголосити надзвичайний стан у країні і доручив армії сформувати тимчасовий військовий уряд, оскільки, на думку Лахуда, вакуум влади, який утвориться через відсутність наступника може призвести до нестабільності в країні.

Втім, введення надзвичайного стану ну було підтримане урядом країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: