Уряд Лівії не визнає ордеру на арешт Каддафі

Лівійський уряд назвав суд в Гаазі "інструментом західного світу для переслідування лідерів у країнах третього світу" і не визнав ордеру на арешт Каддафі.

Уряд Муамара Каддафі не визнає ордеру на арешт лівійського лідера, виданий Міжнародним кримінальним судом.

Міністр юстиції Мохаммед аль-Камуді назвав суд "інструментом західного світу для переслідування лідерів у країнах третього світу".

Раніше суд у Гаазі затвердив ордери на арешт Каддафі, його сина Сейфа аль-Іслама і керівника розвідки Абдулли ас-Сенусі за звинуваченнями у злочинах проти людяності. Прокурори твердять, що ці люди причетні до вбивства мирних демонстрантів.

Повстанці, які борються з режимом Каддафі, заявляють, що видача ордеру на арешт Каддафі робить неможливими переговори з ним.

Рішення Міжнародного кримінального суду підтримали союз НАТО і окремі члени альянсу, зокрема США.

Каддафі звинувачується в застосуванні збройних сил проти учасників антиурядових демонстрацій, які почалися в Лівії в лютому 2011 року.

Як стверджують прокурори, за наказом полковника наносилися удари по житлових кварталах, а також по учасниках похоронних процесій і по людях, які прямували або залишали мечеті.

За версією звинувачення, син і начальник розвідки Каддафі несуть відповідальність за накази і розпорядження, які призвели до загибелі цивільних осіб в ході озброєного протистояння з повстанцями.

Читайте також:

"Міжнародна амністія" не виявила фактів зґвалтувань жінок військами Каддафі

У Лівію відправили секретну групу для ліквідації Каддафі

Каддафі пообіцяв політикам Заходу зробити з їхніх дітей мішені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: