Лівійські повстанці відправили свій уряд у відставку

В зв'язку з політичною кризою в рядах лівійських повстанців, кабінет міністрів було розпущено.

Глава Національної перехідної ради Лівії Мустафа Абдель Джаліл відправив у відставку кабінет виконавчої влади в повному складі.

Як повідомляє "Аль-Джазіра", прем'єр-міністру Ради Махмуду Джабрілю доручено набрати новий кабінет міністрів. За словами одного з високопоставлених чиновників НПР, цілком ймовірно, що деякі з міністрів будуть заново призначені на свої пости.

Останнім часом керівництво лівійських повстанців зіткнулося з політичною кризою, викликаною убивством командувача збройними силами лівійської опозиції Фаттаха Юніса, який за кілька годин до своєї смерті був арештований за підозрами у підтримці контактів з режимом Муаммара Каддафі. Ця подія, зокрема, значно погіршила відносини НПР з впливовими племінними групами, що підтримували Юніса.

Національна перехідна рада, що здійснює свою діяльність з Бенгазі, була сформована противниками Муаммара Каддафі в лютому 2011 року, незабаром після початку громадянської війни в Лівії. 5 березня Рада проголосила себе єдиним легітимним органом влади в країні.

З моменту свого утворення НПР була в тому чи іншому вигляді визнана кількома десятками держав світу. Деякі країни, зокрема Франція, США, Італія і Німеччина, визнали Раду єдиною законною владою в Лівії, в той час як ряд інших держав, у тому числі Росія, назвали її "законним партнером по переговорах".

Читайте також:

Тріполі спростував заяву повстанців про загибель сина Каддафі

Син Каддафі уклав союз з ісламістами

МЗС Франції: НАТО недооцінила здатність сил Каддафі до опору

Сини Каддафі розробили таємний план з повалення батька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: