Уряд Мадагаскару звільнив мера столиці, що оголосив себе главою держави

Уряд Мадагаскару звільнив у вівторок мера столиці країни Антананаріву Ендрю Раджоеліна, який проголосив себе в минулі вихідні керівником держави.

Уряд Мадагаскару звільнив у вівторок мера столиці країни Антананаріву Ендрю Раджоеліна, який проголосив себе в минулі вихідні керівником держави.

У минулу суботу, в ході антиурядового мітингу Раджоеліна заявив натовпу своїх прибічників, що, починаючи з того дня, він "вестиме всі державні справи". Окрім цього, лідер опозиції звинуватив президента Марка Равалуманана і уряд країни в диктаторстві і невиконанні своїх обов'язків.

Антиурядові мітинги, які згодом переросли в безлади, що привели до загибелі 68 людей, почалися на початку минулого тижня.

В ході погромів і колотнеч з поліцією в столиці загинули 42 людини з них 30 маніфестантів, останні люди загинули в інших куточках острова, де також спалахнули хвилювання на тлі того, що відбувається в Антананаріву. Натовп розгромив ряд магазинів, спалив будівлю телебачення і радіо.

Президент країни розпорядився ввести війська в столицю, аби запобігти безладам. Президент поклав на мера столиці відповідальність за створення політичних хвилювань, що привели до безладів і жертв. У декількох районах цієї острівної держави була введена комендантська година

Стосунки між президентом і мером погіршилися, коли влада закрила телевізійну станцію мера Vivà в грудні минулого року. Тоді президент острівної держави звинуватив Раджоеліну в спробі почати революцію, а мер почав звинувачувати президента в диктаторстві.

Читайте також:
Мер столиці Мадагаскару оголосив себе президентом
Безлади на Мадагаскарі: загинули 68 людей
Кількість жертв на Мадагаскарі зростає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: