Уряд Молдови пішов у відставку

Уряд Молдови пішов у відставку у зв'язку з обранням нового парламенту республіки. Парламенту належить сформувати новий уряд.

Уряд Молдови пішов у відставку у зв'язку з обранням нового парламенту республіки. Рішення про відставку уряду має бути затверджено на першому засіданні нового складу парламенту, яке пройде 28 грудня.

Парламенту належить сформувати новий уряд. На першому засіданні буде головувати найстарший за віком депутат - екс-президент Молдови, лідер Партії комуністів Володимир Воронін. У 2011 році йому виповниться 70 років.

Переговори про створення парламентської коаліції тривають. Для формування уряду та інших органів влади необхідна проста більшість в 51 голос, а для обрання президента потрібен 61 голос.

Якщо Демократична партія об'єднається з Ліберальною і Ліберально-демократичною партіями, коаліція матиме в своєму розпорядженні 59 мандатів. Якщо ж Демократична партія укладе альянс з комуністами, то коаліція буде складатися з 57 депутатів.

Останні парламентські вибори, що відбулися 28 листопада, стали вже третіми за останні півтора року. Два попередніх парламенту були розпущені після того, як не змогли обрати президента.

Читайте також:

Молдову охопили численні антикомуністичні мітинги

У парламенті Молдови комуністи об'єдналися з демократами

Молдова просить НАТО видворити з Придністров'я війська РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: