Уряд Москви зажадав від Жириновського 12 млн рублів

Приводом для звернення до суду стали слова, сказані Володимиром Жириновським, де віце-спікер назвав членів столичного уряду "шахраями".

24 члени уряду Москви подали до суду на лідера ЛДПР, віце-спікера Державної Думи Володимира Жириновського і телекомпанію ВГТРК. Позов уже надійшов до Савеловського суду Москви, однак дата розгляду поки не призначена.

Колективний позов московських чиновників стосується захисту честі, гідності та ділової репутації. Приводом для звернення до суду стали слова, сказані Володимиром Жириновським 20 квітня після виступу в Держдумі прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна. Думський віце-спікер назвав членів столичного уряду "шахраями".

24 члени уряду столиці через суд вимагають від Жириновського виплатити півмільйона рублів кожному, а від ВГТРК - спростувати поширену інформацію. Раніше аналогічний позов окремо подав префект Північного адміністративного округу Москви Олег Мітволь. Таким чином, судитися з Жириновським будуть всі 25 чиновників, що входять до складу столичного уряду крім мера.

Чи буде сам градоначальник Юрій Лужков подавати до суду на Жириновського, не повідомляється. 28 квітня він вже виграв іншу справу про захист честі і гідності проти лідера ЛДПР. Мова йшла про слова, сказані політиком в кінці жовтня 2009 року під час зустрічі президента РФ Дмитра Мєдвєдєва з представниками парламентських фракцій. Тоді Жириновський назвав уряд Москви "джерелом корупції" і "гальмом для всієї країни". Савеловський суд ухвалив, що віце-спікер повинен виплатити 500 тисяч рублів Лужкову і 500 тисяч уряду міста.

Читайте також:

Лужков відсудив у Жириновського мільйон рублів

Жириновський не проти стати мером Москви

Жириновський запропонував Україні здати Крим в оренду Росії

Міжурядова російсько-українська комісія вперше за два роки проведе засідання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: