Уряд народної довіри Киргизії буде функціонувати протягом півроку

Міністр Отунбаева відвела тимчасовому уряду Киргизії півроку роботи.

Уряд народної довіри Киргизії буде функціонувати протягом півроку. Про це агентству Reuters по телефону розповіла глава тимчасового уряду Роза Отунбаева.

У телефонній розмові з журналістами агентства колишній міністр закордонних справ нагадала, що влада в країні в даний момент контролює перехідний уряд, головою якого вона є.

За її словами, такий варіант політичного устрою буде функціонувати в країні півроку, за які планується розробити нову конституцію, а також підготувати грунт для президентських виборів з дотриманням усіх демократичних норм.

На питання про президента Курманбек Бакієв Отунбаева заявила, що нічого про нього не чула і не знає, де він. При цьому вона підкреслила, що опозиція закликає його подати у відставку. За останньою інформацією, Бакієв разом з міністром оборони знаходяться в південній резиденції в місті Ош.

Про створення уряду народної довіри опозиція оголосила ввечері в середу, 7 квітня. Повідомлялося, що його головою призначено Роза Отунбаева, а чинний кабінет міністрів на чолі з прем'єр Даніяр Усенова подав у відставку.

Тим часом масові хвилювання в Бішкеку, що почалися вранці в середу, 7 квітня, продовжуються до цих пір. Раніше бунтівники узяли штурмом Будинок уряду, будівлю Генпрокуратури і парламенту, а також розграбували магазини і торгові центри. За останніми повідомленнями, прихильники опозиції спалили будинок президента Бакієва, а також об'єкти нерухомості членів його сім'ї.

Читайте також:

В охопленому заворушеннями Бішкеку почалося масове мародерство

В Бішкеку опозиція захопила парламент і штурмує Кабмін

Голова МВС Киргизії при смерті, віце-прем'єрові вибили око

ВідеоУряд народної довіри Киргизії почав роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: