Уряд Німеччини прищеплять від грипу якіснішою вакциною, ніж простих німців

Урядовців і військових у Німеччині збираються прищепити вакциною, яка не дає побічних ефектів, мотивуючи це тим, що вона дешевша.

У Німеччині під час майбутньої масової профілактики грипу А/H1N1 члени уряду, високопоставленим співробітникам міністерств і військовослужбовцям бундесверу будуть робити щеплення більш якісними препаратами, ніж іншим.

Вже поповзли чутки про "щеплення другого сорту".

Уряд дійсно замовив для цього кола осіб препарат, відмінний від вакцини Pandemrix (виробник GlaxoSmithKline), яким починаючи з наступного тижня будуть робити щеплення жителям Німеччини. На думку експертів, у вакцини Pandemrix, яка буде знаходитися у вільному доступі, більше побічних ефектів: може відчуватися загальна слабкість, біль у суглобах. Крім того, від застосування цього препарату медики радять утриматися дітям та вагітним жінкам.

Що стосується державних чиновників і військовослужбовців, їм буде запропоновано препарат Celvapan виробництва Baxter. Як пояснюють фахівці, він краще переноситься організмом через відсутність сполук ртуті.

Тим часом уряд цей факт спростовує. На думку експертів Інституту імені Пауля Ерліха, у функції якого входить видача дозволів на застосування тих чи інших медичних технологій, Celvapan взагалі містить застарілі діючі речовини.

При цьому на користь застосування вакцини Celvapan говорить те, що це більш дешевий препарат. Через те, що військовослужбовці Бундесверу беруть участь в операціях по всьому світу, їх частіше щеплять від різних захворювань - в цьому випадку підходить більш дешевий препарат, говорить уряд.

Відповідно до опитувань, робити добровільну щеплення проти вірусу грипу А/H1N1 збирається не більше половини жителів ФРН.

Читайте також:

Україну накриє три епідемії грипу

Четверо українських туристів захворіли на свинячий грип

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

ВООЗ: на свинячий грип захворіють 2 мільярди людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: