Уряд Палестини подасть у відставку після оприлюднення компромату

Стала відомою дата відставки палестинського уряду, що прийняв таке політичне рішення через компромат, оприлюднений "Аль-Джазірою".  

Прем'єр-міністр Палестинської автономії Салам Файяд оголосить про відставку свого уряду в понеділок, 14 лютого 2011 року. Про це Agence France-Presse повідомило високопоставлене палестинське джерело на умовах анонімності.

Як очікується, глава Палестинської автономії Махмуд Аббас відразу ж запропонує Файяд почати переговори про формування нового кабінету. Таким чином, як очікується, прем'єр збереже свою посаду, яку займає з 2007 року.

Причини відставки палестинського уряду не називаються. Нагадаємо, 12 лютого стало відомо, що у відставку подав головний представник Палестинської автономії на переговорах з Ізраїлем Сагиб Ерекат. За його словами, він вважає себе відповідальним за витік секретних документів про переговори з Ізраїлем. Їх оприлюднення телеканалом "Аль-Джазіра" і газетою The Guardian в кінці січня 2011 викликало політичний скандал - з'ясувалося, що в 2008 році Аббас заради укладення миру був готовий піти на безпрецедентні поступки Ізраїлю.

Тим часом Аббас оголосив, що президентські і парламентські вибори в автономії будуть проведені не пізніше вересня 2011 року. Представники руху ХАМАС, у свою чергу, назвали майбутні вибори нелегітимними.

В кінці 2010 року Аббас пригрозив ліквідувати Палестинську автономію в разі провалу переговорів з Ізраїлем. Він заявив, що не може залишатися "президентом автономії, якої не існує". Переговори ізраїльтян з палестинцями поновилися у вересні 2010 року, проте незабаром опинилися під загрозою зриву, так як Ізраїль відновив будівництво на Західному березі, а Аббас відмовився від діалогу, поки зведення поселень не припиниться.

Читайте також:

У Палестині натовп розгромив офіс каналу "Аль-Джазіра"

Палестинці у 2008 році пропонували віддати Ізраїлю Східний Єрусалим

Росія визнала за палестинцями право на Східний Єрусалим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: