Уряд Польщі пішов у відставку

Президент Польщі офіційно прийняв відставку уряду прем'єра Ярослава Качиньського.

Президент Польщі Лех Качиньський офіційно прийняв відставку уряду Ярослава Качиньського.

Про це РИА Новости повідомили в канцелярії глави польської держави.
 
Президент Польщі доручив кабінету міністрів Ярослава Качиньського виконувати обов'язки до моменту призначення нового уряду. 

У понеділок в Польщі почав роботу новий парламент країни, обраний 21 жовтня цього року на дострокових виборах. Депутати прийняли присягу та приступили до виборів нового голови Сейму. 

На засіданні Сейму присутні діючий глава держави Лех Качиньський і екс-президент Польщі Лех Валенса.
Валенсу депутати парламенту стоячі вітали бурхливими оваціями. 

Лех Качиньський не став виступати перед новим складом Сейму. Як відзначають місцеві оглядачі, діючий президент вперше з 1991 року відмовився виступати перед депутатами.
 
Згідно офіційним даним Державної виборчої комісії Польщі, на дострокових виборах в Сейм, що пройшли 21 жовтня, перемогла опозиційна ліберальна "Громадянська платформа" (PO) - 41,51% голосів. На другому місці правляча консервативна партія "Право і справедливість" (PiS) з 32,11%. Третю позицію займає виборчий блок "Ліві і демократи" (LiD) - 13,15 %. До парламенту також пройшла Польська селянська партія (PSL) - 8,91%. 

Таким чином, в новому Сеймі Польщі у PO - 209 мандатів, 166 місць одержав PiS, LiD - 53 депутати, PSL Ц 31, німецька національна меншина - 1 мандат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: