Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд РФ хоче збільшити витрати на оборону, але скоротити на освіту та охорону здоров'я

Витрати на армію можуть скласти понад 3 трлн рублів.

Уряд Росії запропонував збільшити витрати на оборону у 2017 році на 179,6 млрд руб. — до 3,05 трлн руб.

Про це випливає з проекту поправок до бюджету, внесених до "Держдуми", передає РБК.

Заплановане збільшення повністю припадає на закриту частину, тобто, невідомо, куди уряд хоче витратити ці гроші. Якщо "Держдума" погодиться з пропозицією уряду, то Росія третій рік поспіль буде витрачати на оборону понад 3 трлн рублів.

Також помітно зростають асигнування на засоби масової інформації (на 3 млрд руб.) і міжбюджетні трансферти (на 37 млрд руб.).

При цьому російський уряд пропонує скоротити витрати на соціальну політику на 49,6 млрд руб. (головним чином через зниження потреб Пенсійного фонду у трансферті з федерального бюджету). На охорону здоров'я планується витратити на 5,3 млрд руб. менше, на освіту — на 10,2 млрд руб. менше, на охорону навколишнього середовища — на 3,1 млрд руб., на ЖКГ — на 9 млрд руб. 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо пропозицій до Держбюджету про фінансування національної безпеки і оборони на 2018 рік. Документ передбачає фінансування сектору безпеки і оборони України в обсязі не менше 5% від ВВП. Видатки мають становити не менше 165 млрд 372 млн грн. 


Залиште свій коментар

Вибір редакції