Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд Сирії повністю захопив місто-колиску антиасадівського повстання

Частину провінції вже контролювали урядові війська.

Уряд Сирії підняв прапори над містом Дар'а, де 2011 року зародилося повстання, яке переросло у повномасштабну війну.

Про це повідомляє The Associated Press‏.

Частина однойменної провінції Дар'а вже контролювалась військами режиму Асада. Проте зараз президент отримав цілковитий контроль над містом.

ВідеоНа зустрічі з Путіним Трамп збирається обговорити ситуацію в Сирії

Президент США під час зустрічі з російським колегою спробує домовитися з ним по Сирії. Мова йтиме про території, які контролюють підтримувані Америкою сирійські повстанці, і на які веде наступ армія Асада. Дональд Трамп може запропонувати передати ці землі сирійській владі в обмін на вільний вихід сил опозиції до інших регіонів. 

На зустрічі з Путіним Трамп збирається обговорити ситуацію в Сирії

Раніше сирійська армія президента Башара Асада домовилась про капітуляцію антиурядових сил на півдні країні в провінції Дар'а. Згодом Асад планував захопити контрольоване повстанцями місто за допомогою російської підтримки.

Тоді деякі райони міста перебували у кільці сирійської армії. Повстанці, які тримали оборону, проводили перемовини з російськими силами, аби частина могла евакуюватися до північних районів країни, які також досі контролюють повстанці. Інші ж хотіли лишитися у Дар'а як сили місцевої безпеки. Проте через бажання цілковитої перемоги диктатором Асадом шансів на мирну передачу міста майже не було.

Сирія, хто з ким воює, інфографіка
ТСН.ua

Вибір редакції